HAKKIMIZDA

1963-1973 yılları arasında çalıştığım mersin et ve balık kurumu makina bakım şefliğinden ayrılıp teknik soğu – abdulkadir kil markasıyla piyasaya çıktığımızda ticari tip buzdolaplarının kasalarını şehir dışından alıyorduk. Bu kasaları kendimizin yapabileceğimiz bilinciyle 2000 yılında çok ortaklı olarak kurduğum mıssan ısıtma soğutma ltd. Stı. 2013 yılı itibari ile sahsıma ait aile şirketi haline getirdik.
7.000 m2’lik arazi üzerine ve tarsus organize sanayısı içinde kurduğumuz xxx 2000 yılından itibaren şuan bile çukurova bölgesindeki meslektaşlarımızın çoğunda bulunmayan polıuratan makınelerı, kalıpları, presleri ve buzdolabı kalıplarıyla ticari tip buzdolapları ve soğuk hava depoları imalatı yapmaktayız.
Yine 2000’lı yıllarda 800 tonluk kapasiteli sema soğuk hava depoculuk ltd. Stı. ‘yı kurarak müştelerimizin gıdalarının soğuk v ve donmuş muhafazasını yapmayı amaçladık. Ve halen başarılı bir şekilde devam ediyoruz.
Abdulkadir kil olarak 51 yıl, teknik soğu olarak 41 yıl, sema soğuk hava depoculuk ltd. Şti. Ve mıssan ısıtma soğutma ltd. Ştı. Olarak 14’er yıllık tecrübe ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.


ABDULKADİR KİL

Missan Soğutma

7.000 m2’lik arazi üzerine ve Tarsus Organize Sanayisi içinde kurduğumuz firmamız poliüratan makineleri, kalıpları, presleri ve buzdolabı kalıplarıyla ticari tip buzdolapları ve soğuk hava depoları imalatı yapmaktadır.

Soğutma Sistemleri

Firmamız market dolapları, bakkal tipi buzdolapları, pasta dolapları, balık teşhir reyonları, kasap dolapları, duvar tipi buzdolapları, su sebilleri ve çiğköfte dolaplarıyla soğutma alanında çözümler üretmektedir.

Bizden Haberler

Yeni ürünlerimizi değişik sektörel fuarlarda sergiliyoruz. Fuar takvimi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi